صفحه نخست

مشاوره و کارشناسی رایگان با شماره های

09120612358   –   09128885081   –   02188977551   –   02188955290

قیمت انواع پکیج آماده 1 دوربین با نصب و راه اندازی

قیمت انواع پکیج آماده 2 دوربین با نصب و راه اندازی

قیمت انواع پکیج آماده 4 دوربین با نصب و راه اندازی

قیمت انواع پکیج آماده 8 دوربین با نصب و راه اندازی

قیمت انواع پکیج آماده دزدگیر اماکن با نصب و راه اندازی

مشاوره رایگان تلفنی :

شما مشتری گرامی می توانید برای راهنمایی از خرید دوربین مدار بسته ، قیمت ها ، تکنولوژی ها و کاربرد ها به صورت کاملا رایگان با هر مدت زمانی از ما مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. قبل از نصب و راه اندازی به شما می گوییم که چه نوع دوربین یا تکنولوژی برای محیط مسکونی ، اداری ، تجاری و کارگاهی شما مورد نیاز است . محاسبه دقیق میزان روز ذخیره فیلم های دوربین ، معرفی امکانات دستگاه ها و طریقه نصب و راه اندازی نیز به اطلاع شما می رسد. لازم به ذکر است در صورت نیاز کارشناسی رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

کارشناسی رایگان حضوری :

شما مشتری گرامی که در تهران حضور دارید ، می توانید قبل از نصب و راه اندازی درخواست کارشناسی خود را به شرکت اعلام نمایید ، سپس در کارشناسی رایگان می توانید از نوع ، مدل و کیفیت انواع دوربین مدار بسته مطلع شوید . می توانیم قبل از نصب و راه اندازی به صورت کاملا حرفه ای جانمایی ، نوع دوربین و دستگاه ها را برای شما توضیح داده و محاسبه قیمت دقیق و پایانی را به شما اطلاع دهیم. در کارشناسی رایگان حضوری نیز شما می توانید هر گونه سوالات تخصصی و غیر تخصصی را اعلام کرده و پاسخ آن را با دلیل از کارشناس دریافت نمایید.

محاسبه قیمت بدون واسط :

شرکت ایمن کاران با واردات مستقیم تمامی دوربین های مدار بسته ، دستگاه ها و لوازم جانبی به صورت مستقیم و غیر واسط ، توانسته در بازار رقابت تجهیزات درجه یک را با قیمت اصلی و بدون دلال به صورت مستقیم در اختیار مشتریان خود قرار دهد . لازم به ذکر است این محاسبه قیمت ها برای هر پروژه می تواند بعد از کارشناسی رایگان به صورت دقیق انجام شود. در پایان از طرف شرکت تا 25 درصد تلورانس مبلغ در نظر گرفته می شود که در صورت کم یا زیاد شدن ، مبلغ اضافه دریافت یا عودت داده می شود.

نصب و راه اندازی حرفه ای :

نصب و راه اندازی پروژه های دوربین مدار بسته ، توسط نصابان با تجربه و حرفه ای صورت می گیرد که نگرانی شما مشتری گرامی را بابت انجام پروژه تمیز ، خوش سلیقه و حرفه ای را از بین می برد. لازم به ذکر است تمامی آموزش های لازم جهت کار با دستگاه های مرکزی از طریق نصابان به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. نصابان دوربین مدار بسته می بایست در صورت گزارش کارشناس حضوری و تایید پروژه از طرف مشتری ، کلیه تجهیزات را طبق فرم گزارش نصب و راه اندازی نمایند.

18 ماه گارانتی تعویض :

کلیه محصولات دوربین مدار بسته و دستگاه های مرکزی که در اختیار شما مشتری گرامی قرار می گیرد دارای 18 ماه گارانتی تعویض معتبر ایمن کاران بوده که شرایط گارانتی در کارت مورد نظر ذکر و در اختیار شما قرار می گیرد. تاریخ شروع گارانتی نیز طبق تاریخ فاکتور پایانی می باشد که در سیستم ثبت می گردد و دارای مهر و امضا شرکت می باشد. پس از گذشت 18 ماه گارانتی نیز تا 5 سال برای آرامش شما از کارکرد محصولات در کنار شما هستیم.

60 ماه خدمات پس از فروش :

شما مشتری گرامی که نگران پس از مدت گارانتی می باشید ، لازم به ذکر است ایمن کاران تا 60 ماه خدمات پس از فروش به مشتریان خود را در اختیار آنان قرار داده و در صورت نیاز سیستم های نظارت تصویری آن ها را تا این 60 ماه بدون هیچگونه وقفه ای بررسی و عیب یابی می کند. در صورت بروز هرگونه مشکل از طرف شرکت ، خدمات برای مشتریان رایگان انجام شده و در غیر این صورت خدماتی که درخواست از طرف مشتری باشد دارای هزینه ایاب و ذهاب و هزینه خدمات مصوب می باشد.